"RESTAURACJA NA PIĘTRZE" RESTAURACJA NA PIĘTRZE "RESTAURACJA NA PIĘTRZE" RESTAURACJA NA PIĘTRZE
 •  

 •                                                                             strona główna       menu       oferta      galeria     kontakt          

 

RODZINNE MIEJSCE W SAMYM sercu miasta

Tworząc RESTAURACJĘ NA PIĘTRZE kierowaliśmy się chęcią stworzenia miejsca o charakterze rodzinnym. Nasza restauracja znajduje się w budynku, w którym od roku 1878 mieściła się bydgoska destylarnia. Po starej fabryce likierów pozostały oryginalne, odrestaurowane wnętrza, które nie zmieniły swego układu. Stare, skrzypiące deski i wnętrza pokoi stały się wyjątkowym miejscem dla gości w naszej restauracji.

Kuchnia nasza proponuje potrawy w klimacie śródziemnomorskim i polskie specjały.

Od początku tworzyliśmy restaurację o dużych możliwościach i taka jest RESTAURACJA NA PIĘTRZE – centrum Bydgoszczy i  piękne otoczenie starówki, wystarczy raz przyjść by szybko się przekonać, że to idealne miejsce na organizację imprezy rodzinnej lub firmowej.

 

 

Restauracja podzielona została na pokoje, które wyróżniono kolorami. 

 • pomarańczowy - dla grupy od 20 do 32 osób

 • srebrny - dla grupy od 8 do 12 osób

 • zielony - dla grupy od 8 do 12 osób

 • fioletowy - dla grupy od 12 do 18 osób

 • niebieski - dla grupy od 4 do 8 osób

 • ogródek letni przed lokalem - 40 osób

Istnieje możliwość połączenia restauracji z klubem, znajdującym się na parterze w celu organizacji imprezy

 • sala barowa - 48 miejsc

 • sala koncertowa - 70 miejsc

 • ogród zimowy  - 140 miejsc

 • organizujemy koncerty, dyskotekę, karaoke, więcej informacji o klubie: www:eljazz.com.pl

dla rodziny:

CHRZCINY - Chrzciny to dla młodych rodziców często pierwsza samodzielnie realizowana uroczystość w rodzinie. Zapraszamy na spotkanie w Restauracji NA PIĘTRZE, w czasie którego wspólnie zaplanujemy każdy szczegół przyjęcia dotyczący budżetu, menu dań i napoi oraz obsługi kelnerskiej. Z nami organizacja uroczystości będzie dużo łatwiejsza.

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE - Podczas organizacji przyjęć komunijnych w Restauracji NA PIĘTRZE, pomagamy rodzicom w stworzeniu oddzielnego menu dań dla zaproszonych dzieci, zapewniamy obsługę kelnerów z doskonałym podejściem do najmłodszych Gości, angażujemy zaproszone maluchy w rozwojowe gry i zabawy pod opieką animatora. U nas przyjęcia komunijne przebiegają w radosnej atmosferze.

WESELA - Słuchamy uważnie życzeń naszych Klientów i realizujemy je na każdym etapie przygotowań. Wszystkie szczegóły przyjęcia "dopinamy na ostatni guzik". Wystrój wnętrz restauracji NA PIĘTRZE  jest elegancki, a zielone otoczenie obiektu wywołuje w Gościach dobre samopoczucie.  Na weselach podajemy dania wybrane przez gości - wszystkie są smaczne, oryginalnie i efektownie podane. Pomagamy w wyborze dań głównych, przystawek, przekąsek, deserów i trunków.   W czasie wesela potrawy serwowane są przez zgrany zespół kelnerski towarzyszący nam od lat. Poza językiem polskim, nasi kelnerzy zwracają się do Gości w języku angielskim.

SPOTKANIA W OGRÓDKU - W okresie letnim dużym zainteresowaniem cieszy się organizacja imprez w naszym ogródku.

KINDERBALE - Restauracja NA PIĘTRZE, to restauracja przyjazna dzieciom. Dlatego jest chętnie odwiedzana przez rodziców z pociechami. Na miejscu przygotowujemy urocze kinderbale z kolorowymi zaproszeniami, efektownym wystrojem, dziecięcą zastawą i specjalnym menu. Podczas imprezy nasi animatorzy dbają o wesoły nastrój, dobrą zabawę i zaangażowanie wszystkich małoletnich Gości.

KONSOLACJE - Uroczystość po stracie członka rodziny ma swoisty charakter i wymaga od organizatora wyjątkowo subtelnego podejścia. Podczas konsolacji podejmujemy zebranych Gości z odpowiednią etykietą, adekwatną do sytuacji. Przyjęcia konsolacyjne organizujemy w oddzielonej, cichej i zamkniętej sali, przeznaczonej do spotkań w spokojnej atmosferze.

 

Dla firmy:

BANKIETY - Organizujemy eleganckie bankiety dla firm. Pomagamy w wyborze menu dań oraz dobrych trunków. Zapewniamy sprawną obsługę kelnerską w języku polskim i angielskim oraz atrakcje towarzyszące, w tym m.in. tematyczne degustacje win prowadzone przez sommeliera oraz sporządzanie efektownych potraw na oczach zaproszonych Gości.

 

KONFERENCJE - Restauracja NA PIĘTRZE to świetne miejsce na organizację konferencji firmowej. Znajdujemy się w odległości 20 m od Starym Rynku w Bydgoszczy w wygodnym punkcie komunikacyjnym, wnętrza restauracji są klimatyzowane.

BUSINESS LUNCH - Spotkanie z partnerem biznesowym w restauracji NA PIĘTRZE to dobry wybór. W czasie business lunchu podajemy kunsztowne dania naszej kuchni oraz wyselekcjonowane wina. Poszczególne sale restauracyjne posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu o prędkości 4Mbps.

IMPREZY INTEGRACYJNE - Dysponujemy licznymi udogodnieniami dla Gości - na parterze znajduje się klub Eljazz, który charakteryzuje się bardzo bogata ofertą artystyczną. Imprezom integracyjnym towarzyszą różne atrakcje, w tym przygotowywanie dań na oczach Gości, degustacja win prowadzona przez sommeliera. Wieczorami urządzamy koncerty, karaoke, dyskoteki. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże w zaplanowaniu budżetu oraz wszystkich elementów eventu.